| XxFlorinXx2000 a întrebat:

Ccum stiu daca o fata ma place, Funda

Răspuns Câştigător
| Ananas2 a răspuns:

Depinde de fata. daca are curaj poate sa iti spuna in fata: te plac! daca e mai timida. se comporta diferit cu tine. adica nu la fel ca si cu ceilalti.

2 răspunsuri:
| lavitza14 a răspuns:

DACA RADE LA GLUMELE TALE, CAND TE VEDE ISI SCHIBA ATITUDINEA, FACE ORICE SA arate bine pentru tine, si ii place sa te asculte. funda!:*

| AlinaPristavu19 a răspuns:

Apropie-te de ea si vezi cum reactioneaza, sau daca si tu o placi ai putea sa vorbesti cu prietenele ei sa le intrebi daca stiu ceva de sentimentele ei pentru tine, sau spune-i tu ca o placa(daca o placi cu adevarat)