| no1cares a întrebat:

Ce a insemnat pentru voi 2010? :*

9 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Cel mai prost an

| mp3 a răspuns:

Cel mai prost an
cu criza lor sad

| TabooR a răspuns:

Nu doar criza ...ci si multe pierderi in familie, un an prost din toate privintele cum a fost si 2005 pentru mine accident, spital cateva luni si dupa 3 ani fara ca sa pot merge

| mikilooooooooo a răspuns:

Un an prost in toate punctele de vedere. sper ca 2011 sa fie maret.

| Silvia a răspuns:

Waaastraight face. Pentru toţi de până acum a fost un an prost.worried
Pentru mine a fost un an bun, a însemnat schimbare, prietenie, amuzament şi... iar prietenie.

| BoBo_4541 a răspuns:

Multa tristete.

Abh
| Abh a răspuns:

Multa munca, stress in ceea ce priveste ziua de maine si existenta locurilor de munca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai sa incerc sa imi amintesc happy
Pierderea celei mai bune prietene pentru ca m-am combinat cu ex'ul ei.
O relatie din vara lui 2009 pana in mai-iunie 2010.
Terminarea relatiei de aproape un an, dupa care inca tanjesc laughing.
Emotiile ultimelor zile de scoala.
Un breton de piti frustrated laughing.
Doua saptamani de chin la bunici in vacanta de vara.
Inceputul unei relatii, atat sentimentala cat si intima. De vreo 3 luni parca si ne'am despartit in septembrie thinking iar pana in noiembrie sa tinut dupa mine sa ne impacam, asta a fost chin frustrated.
Barfe, rautati, certuri la scoala si cu parintii.

Dar am trecut prin toate cu zambetul pe buze si uneori foarte pesimista, avand in gand ideea de sinucidere pentru ca nu mai suportam vorbele relewinking, da uite ca am trecut peste ele cu indiferenta.
Si reintoarcerea la TPU + ziua mea a insemnat cevawinking.

Mai pe scurt, a fost un an plin dar fiecare provocare am purtat'o pana la capat si nu am uitat sa zambescwinking.

Asta a fost 2010.

xoxo, didi

| ramona11ramona a răspuns:

Criza, criza, criza de 1000000 criza