| FunkyLicious a întrebat:

Ce a insemnat pentru voi anul 2010 si care a fost cea mai importanta intamplare petrecuta de voi in 2010?
:*

Răspuns Câştigător
| CristineDelaruss a răspuns:

Scuzami exprimarea, dar 2010 a fost un esec total!
Criza asta, scoala s-a inrautatit... uff!
In ultima luna, Decembrie am avut o schimbare marisoara. un prieten! Mi'a schimbat total viata, il iubesc enorm si de revelion am fost impreuna. Sa speram ca si anul 2011 ne va aduce bucurii in sufletele noastre, mai multi bani!, ca pe criza asta n'avem din ce trai si numai sanatate!
Numai bine!>big grin

1 răspuns:
| Cipry_7808 a răspuns:

In momentul in care am invatat beatbox si DNB. si ca am luat 10 in a doua teza la mate