| Aecnav a întrebat:

Ce a-ti auzit, anul acesta la bac se v-or folosi ceva echipamente de bruiaj sau detectare a castilor cu microvibratii de copiat?
Si inca ceva : au voie supraveghetorii (sau altcineva) sa ne controleze corporal la BAC pentru. a verifica daca nu avem ceva dispozitive asupra noastra? Multumesc mult de raspunsuri si va rog doar la subiect! ~fundita!~

2 răspunsuri:
| benny a răspuns:

Depinde, dar cred ca nu se uita si in chiloti laughing asta ar fi chiar culmea, am inteles ca se vor pune camere video, ce s-a picat anul trecut da sa vezi ce o sa se pice anul asta laughing

| Ghost_1336 a răspuns:

Mai bine te apuci sa inveti limba romana ca te cam bate...