| AlinElle89 a întrebat:

Ce admiri prima data la o fata/un baiat cand o/il vezi pe strada?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!happy
In primul rand admir faptul ca a reusit sa imi atraga atentia, pentru ca pe strada, in multimea de oameni, nu iei in seama pe oricine. In general ma uit la fata, la privire, la par pentru a ovserva daca are acel ceva ciudat care imi place atat de mult la o persoana. Ochii care pot spune atatea despre o persoana, apoi incep sa ma holbez nestinghert si ne silentios, un cuvant o vorba, pana imi dau seama ce fel de pesoana este.

17 răspunsuri:
| dulc3'maria a răspuns:

Pai...frezalaughing

| Silvia a răspuns:

Fizicul si privirea, apoi zambetulbig grin.

| monyk a răspuns:

Buna, in primul rand sa fie curat, imi place foarte mult baietii ingrijiti, ochii lui, zambetul si unghiile sa fie curate, sa miroasa bine si sa aiba un corp atletichappy...

| Antrax a răspuns:

Parul(stilul), ochii si fata.

| juniper a răspuns:

Zambetul il admir primul, apoi chipul.

| Pho3nix a răspuns:

Fata ei, privirea, zambetul, ochii...

| viatadecacatt a răspuns:

La un baiat admir prima oara fizicul, apoi fata:>
La o fata prima oara ma uit cum e imbracata:))
Mai sunt si d`eastea:http://pitzipoanca.org/

| JoJo a răspuns:

@Criticul mi-ai furat raspunsul...nu se poate asa ceva!

| nellyneliana a răspuns:

Pantofii, apoi, mainile si unghiile...big grin

| LoryM22 a răspuns:

In primul rand cum arata, fizic, apoi tinuta daca este ingrijit/a, dupa care cand incepi sa vb cu ea/el, ceea ce scoate pe gura, sa stie cum sa aboredeze un subiect, sa mentina conversatia fara a te plictisii, sa fie de treaba.

| unavailiable93 a răspuns:

Ochii si parul.

| Dragosgan a răspuns:

In primul rand i admir vorba. Daca e needucata si prost crescuta si vorbeste,, porceste,, nici nu vreau sa o privesc, chiar daca ar fi cea mai frumoasa din lume.In al doilea rand i admir cultura generala, cat e de desteapta, si la sfarsit frumusetea. Dar dupa parerea mea daca merg pe acest concept nu voi gasi vreo fata ca sa indeplineasca primele criterii.

| Theya1703 a răspuns:

Zâmbetul...

| cartoful21 a răspuns:

Privirea day dreaming

| cartoful21 a răspuns:

Privirea day dreaming. prima data pe strad.
Si daca si vorbesti cu acea persoana.si poti sa o studiezibatting eyelashes, fizicul, zambetul, sa fie ingrijita... happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fundul.

| radduu a răspuns:

Fundul si picioarele big grin