| anonim_4396 a întrebat:

Ce ai alege dintre :
-sa inveti sa canti la chitara
-si sa faci teatru (cursuri)
Nu pot sa ma decid. Stiu ca tine de " ce iti place tie mai mult" dar imi plac ambele la fel de mult. Help. :}

Răspuns Câştigător
| CriSs20 a răspuns:

Depinde daca e doar un mod de recreere sau ceva de viitor. Daca e doar pentru a-ti petrece timpul liber as prefera chitara sau poate pe amandoua daca as avea suficient timp. Dar privind asupra viitorului actoria iti ofera mai multe sanse. Trebuie sa te gandesti foarte bine ca daca esti pasionata poti imbina utilul cu placutul si poti face din asta o cariera. Ai putea sa iei cursuri de actorie de mai multe ori pe saptamana si de chitara doar o data pe saptamana daca iti plac amandoua. Acum depinde de situatia financiara si de timpul tau. Sper ca ti-am fost de folos! Succes!

8 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Amandoua sunt frumoase, dar trebuie sa vezi unde ai mai multa inclinatie si talent. Eu personal, daca nu te superi as merge pe teatru. An nou plin de impliniri, si fericire. Pa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai de ce nu le faci pe amandoua?

| girlloveboy a răspuns:

Pai sa inveti la chiatara este super mistoo si poti ajuge daca ai si voce cantaret
daca faci teatru (cursuri) cand le termin nu cred ca le lasi balta ai vrea sa te inscrii la castinguri pentru filme etc si poti ajunge vedetewinking
mie mai mult imi place sa cant la chitara ma atrage muzicalove struck de 4 ani:X...

| xxdd a răspuns:

Pai. cel mai bine este sa alegi ce este cel mai benefic si o sa te ajute dupa aia.
Mie mi se pare mai frumos sa canti la chitara, dar nu prea sunt asa multe joburi pentru asta. thinking si ai putea sa faci in timpul liber.
Axeaza`te pe teatru. Nici acolo nu este foarte sigur, dar sunt mai multe locuri de munca decat pentru chitara.
norocbig grin

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Pai, amandoua imi convin, dar cred ca as alege actoria, dar numai in filme si in seriale.

| Elena_2321 a răspuns:

Eu cred ca as alege teatrul.este mai interesanthappy

| princessOfcaraibe a răspuns:

Eu as alege teatrul. imi place f mult love strucklove struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt doar pentru timpul liber, mersi de raspunsuri. Nu le fac pe amandoua pentru ca nu am timp.