| anonim_4396 a întrebat:

Ce ai alege sa fii nemuritor sau invincibil?

6 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

A doua varianta.

| OoBunnyoO a răspuns:

Teoretic dacă eşti nemuritor, eşti şi invincibil pentru că nu te poate doborî nimic. Dacă eşti invincibil poţi muri de bătrâneţe. Aş merge pe prima variantă să le am pe amandouă. Practic, nimic de ales. xD

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cele doua sunt fix acelasi lucru.
Esti invincibil nimic nu te poate omori deci nemuritor.
Esti nemuritor inseamna ca nimica nu te poate omori deci esti invincibil.

Acuma sa nu imi spui ca te referi, cand spui invincibil, la carti sau table.

| PanicInThePentagram a răspuns:

Nemuritor.

| katherinne a răspuns:

Nemuritor,deoarece odata ce esti nemuritor esti si invincibilhappy

| SkyGuy a răspuns:

Uitati-va mai intai la filmul John Carter si dupa va mai ganditi la raspunsuri.