| Paula a întrebat:

Ce ai face daca ai afla ca mai ai 24 de ore de trait?

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Mai copii... ce-i cu atatea asks exreme, pesimiste? Voi nu ati auzit de gandire pozitiva, constructiva?! Dece nu va kinuie alt gen de asks, k unele prin care sa faceti lumea mai buna si mai frumoasa? Si ca totusi sa-ti si raspund... as face bilantul, rememorand, cele mai frumoase clipe traite, m-as bucura astfel, inca odata, de ele, si i-as multumi Bunului Dumnezeu pentru tot ce mi-a dat sa traiesc, si sa ajut, +, sublimul melanj de bune, ca si rele! as vizita pe cei mai apropiati, fara sa le spun, mi-as plati datoriile, as papa ceva bun cu Ea, si un pahar de vin... as face DRAGOSTE, si apoi, daca as mai putea, k timp si mijloace, as mai ajuta pe cineva, ca o ultima "Aroganta", impotriva raului! OK?!

27 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

As organiza o mica petrecere la mine acasa, cu familia si cei mai buni prieteni si am avea cel mai fain timp de pana atunci.As rade, as manca mancarea mea preferata, as juca rummy jaf, uno si scarbble cu prietenii.In rest, n-as face nimic altceva.

| psiholoaga a răspuns:

As pleca de la job, as manca o inghetata nirvana (o galeata intreaga sau macar as incerca) si as sta la soare in parc, pe iarba.

| JustMeFlory a răspuns:

As mai sta pe tpu...si dupa...cred ca as da o fuga undeva unde nu am mai fost de mult...happy

auran
| auran a răspuns:

In primul rand cred ca as boci pana nu as mai putea dupa aceaa, nu stiu...

eileen
| eileen a răspuns:

N-as spune nimanui, as merge intr-un parc si as privi copiii cum se joaca.

| fabiola a răspuns:

I-as face cinste inteleptului care mi-a calculat cu atata precizie ultimile clipe din viata si stii cu ce? I-as da o ora din alea 24, caci pentru mine ar fi totuna!

| cotzobel a răspuns:

Nu as putea sa iti spun sigur...as avea atat de multe de facut si totusi putin timp...stiu doar ca in ultimele ore as sta cu persoanele pe care le iubesc si am depana amintiri, mi.as cere scuze pentru momentele in care i.am suparat.

| kh1ss a răspuns:

Le-as spune oamenilor pe care ii iubesc, ca ii iubesc, le-as spune tot ceea ce simt, le-as spune " iarta-ma, multumesc", le-as zambi, le-as spune cat de mult ii apreciez

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Cred ca as sta sa rememorez, ce am facut rau si ce am facut bine. Oricum nu poti face mare lucru. Dar de ce-ti pui astfel de intrebari? Viata e frumoasa, indiferent cat de scurta ar fi!

| anonim a răspuns:

Depinde de imprejurari, insa crezi ca ti-ar mai arde sa faci ceva cand stii ca mai ai decat 24 de ore de trait? ma indoiesc ca cineva sa aiba un psihic atat de puternic.

| selef a răspuns:

M-as sinucide mai devreme ca sa stric predictia ( daca nu se poate mai tarziu atunci mai repede dar nu24)

| tukhey23 a răspuns:

Nimic, nimic, nimic... as lenevihee hee

| NimeniCuActe a răspuns:

Depinde cum ar trebui sa morhappy Probabil as cauta un remediu sau un antidot... sau m-as inchide intr-un seif intr-o banca cu ceva merinde pe acolo si as astepta sa treaca "ziua buclucasa" laughing

| raluca_4573 a răspuns:

M-as indopa cu multa ciocolata si as merge cu cei pe care ii iubesc undeva unde nu am mai fost de mult...si probabil ca mi-as cere scuza pentru toate lucrurile rele pe care le-am facut! si cam atat.ca sa-au scurs cele 24 de orelaughing

| VladDu a răspuns:

Aproape nimic diferit

| bibitza a răspuns:

Eu una cred ca in 1 rand le-as cere iertare celor c le-am gresit, apoi mi-as cauta o rochie de mireasa care imi place ca sa ma imbrace in ea si apoi... m-as duce la mare love struck...pentru k ador marea si acolo as avea o discutie cu D-zeuhee hee

| Zoombe3 a răspuns:

As sparge o banca si mi-as cumpara tot ce nu am apucat sa-mi cumpar pana acum.laughing glumesc, cel mai probabil as sta cu familia si mi-as pregati funeraliile.

| AllenTJ a răspuns:

Idem georgeta!

| eb4ever a răspuns:

Mi-as lua un bloc de desen si as desena curcubeul pe care as merge catre lumea cerului as desena un glob pamantesc pentru a lua cu mine celelalte locuri unde n-am fost, as desena o stea ca sa ma calauzeazca as desena si un soare ca sa ma resfete cu razele lui calde mi-as desena cea mai ravnita rochie pe care sa o port o eternitate mi-as desena un castel pentru ca in Imparatia cerurulor sa fiu o mica printesa mi-as desena inghetata favorita mi-as desena idolii pentru ca macar imaginea lor sa fie cu mine, mi-as desena cartile favorite pentru ca o eternitate sa le recitesc, si de asemenea mi-as desena persoanele iubite pentru ca despartirea sa nu mai fie atat de dureroasa... u?

| copilu a răspuns:

As sta cu prietenii la un pahar...la un ultym pahar

RaduCiocan
| RaduCiocan a răspuns:

As trai ca si cum ar fi ultima ziwinking

| N538961518 a răspuns:

Mi-as lua la revedere de la apropiati si m-as droga bine de tot si as astepta sa mor.

| me_6767 a răspuns:

Tot ce mi-ar trece prin cap ca si cum ar fi ultima zi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca as trai normal, ca si cum nu as sti acest lucru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-as bucura....si asa viata e de rahat (am doar 13 ani)si deja vreau sa mor nu mai am de ce sa traiesc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, as merge sa imi cumpar sicriu, si pe urma as merge in cimitir sa imi sap groapa, ca doar aia nu se sapa singura happy

PS: un raspuns absurd, la o intrebare absurda

| alexandra123 a răspuns:

Am auzit ceva gen " petrecere cu prietenii si parinti & co " serios acum incerci sa traiesti clipa dar totusi petrecere cu tema " Inainte de moarte" laughing cam sinistru.