| thegreatgatsby a întrebat:

Ce ai face daca ai vedea-o pe Lady Gaga pe strada si poarta aceleasi haine ca tine?

Răspuns Câştigător
| pitikaaaa a răspuns:

Poi am vazut-o pe Lady Gaga, dar nu purta aceleasi haine ca minelaughing
Dar daca ar fi sa o vad si sa purtam aceleasi haine probabil as ruga. o sa facem o poza sau nu stiu.winkingmi-ar veni pe moment o idee

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca ar fi vreo sansa ca lady gaga sa poarte pantaloni largi si tricou larg cu skateshoeslaughingdar daca ar fi asa mi-as face crucebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@~ BiaNca n-ar fi vreo sansa?laughing tu n-ai vazut ce poarta ea in general

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si nici nu vreau sa vadbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As intreba-o daca mai vrea niste idei cu privire la vestimentatie, desi slabe sanse sa se imbrace ea atat de normalhee hee.

| ServanaAtoni a răspuns:

Nu as recunoaste-o.

| Daiana_1737 a răspuns:

Sa poarte aceleasi haine ca mine :O?
As pleca si i-as spune " sweetheart stilul nu se cumparabatting eyelashes"
presupunand ca ea ar si vorbi romanarolling on the floor)
Cred ca nu as recunoaste-o sad

| Ancutza12 a răspuns:

Nu as recunoaste-o. laughing Dar as intreba-o de unde si-a luat bluza. Sa vad daca are acelasi pret. laughing

| Irinanicoleta13 a răspuns:

Daca se imbraca Ca la poker face chiar ar recunuaste-o. rolling on the floor