| sorin a întrebat:

Ce ai face daca stai timp de mai multi ani langa o persoana pe care o iubesti enorm si ea are acel ceva fata de tine dar nu te iubeste cum o iubesti tu pe ea, si nu puteti fi impreuna deoarece ea are un EL pe care il iubeste. Ce este de facut?

Răspuns Câştigător
| want2bMajestic a răspuns:

Nu te mai incurca...crede/ma nu semerita. doar suferi fara sa isi dea numeni seama...asa ca t rog gaseste/yi o alta fata

7 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Din pacate inimii nu ii poti porunci, daca nu se poate resemneaza-te, dar inainte de a te resemna incearca sa o faci sa te iubeasca, dar daca nu va fi posibil, atunci incearca sa o uiti si sa iti cauti o alta fata pentru ca exista multe fete poate chiar in jurul tau, aproape de tine si u nu ai realizat...

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Renunti... Daca o iubesti atat de mult, o iubesti suficient cat sa-i dai drumul sa fie fericita... Cauta pe altcineva care te-ar putea face sa te simti implinit. Succes!

| kitty_8919 a răspuns:

Incearca sa iti gasesti o alta fata care sa te aprecieze si sa isi dea seama ca o iubesti...chiar nu are rost sa suferi pentru o persoana care nu te iubeste

| Cristina_3547 a răspuns:

Sa caut pe altu`.
Chiar nu merita sa suferi degeaba. Poate acel ceva de care zici ca simte fata de tine este doar un sentimet de prietenie.
Bafta la agatat!happy

| alle_1861 a răspuns:

Cauti pe cineva care sa te iubeasca cu adevarat, nu merita sa iti pierzi timpu pe degeaba cu cineva care nu te merita.

Dar daca-o iubesti foarte mult poate o ajuti sa-l uite pe acel el pe care-l iubeste, si sa te iubeasca pe tine.

Si nu uita cand iubesti pe cineva lasa-l sa aleaga ce vrea, iar daca nu te va alege pe tine inseamna ca nu a fost sa fie.

Succes!

| andreea89 a răspuns:

Viata e frumoasa! nexxxxt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa vorbesti cu ea si sai spui ce simti pentru ea daca ea va avea acelasi sentiment il va parasi, daca nu incearca sa o uiti descoperindui defectele si incercind sa iubesti alta fata care te iubeste cu adevarat