| BornFree a întrebat:

Ce ai face daca te-a parasit sotia si a luat casa, bani, gradina, copilu, vila din coasta de Azur, masina si avionu privat iar tu ai ramas decat cu catelul tau pichinez pe nume Chichi? Cum ai trai?(n-ai nici un prieten si parinti si familia ta au murit intr-un acciden cu avionul de lux din swaroski in Haway)?

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Ce poveste! Ai munci!

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

As zambi la viata asta nebunawinking

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Ca sa raspund asa mai amuzantlaughing
in locul tau m-as "face" zoofil. Het chichi baby,batting eyelashesrolling on the floor!
pa, pa.

| Vizitiul a răspuns:

O sa fiu un cadavru in viata, mort in interior, gata sa ma sting putin cate putin si din punct de vedere fizic.
Nu voi incerca sa-mi creez o alta familie, o sa traiesc din amintirea celei ce s-a dus. Nu o sa apelez la sinucidere, o sa vietuiesc atata timp cat Dumnezeu va considera. Nu o sa ma lamentez. Omul frumos indura si nu se lamenteaza.

| Vizitiul a răspuns:

Anka- nu cred ca este valabila sintagma la aceasta postare. In cazul de fata, sutul in fund te doboara nu-ti da niciun impuls, niciun pas inainte. Eu cred ca mimezi optimismul exacerbat de mult. Sa stii, sunt un pesimist, gata sa-i distrug pe cei ce mimeaza optimismul. Nu-i un raspuns deloc stupid...

| anka a răspuns:

Se spune ca orice picior in fund inseamna un pas inainte. Deci priveste inainte cu curaj!

| gynutza_5762 a răspuns:

Asta e luata dintru-un film nu-i asa/

daca as fi barbat si mas afla in aceasta situatie cred ca as incerk sa ma angajez undeva sa pot face rost de bani. intre timp as locui. ori la casa fosstei sotii doar cat timp pot face rost de bani, sau daca nu, in masina, si daca nic atat nu as avea pe un drum care seara sa nu fie atat de public. dupa ce as strange destul banet m-as apuk sa kut un apartament mik, modest, in care sa pot trai cu micul meu catel chichi. dupa care cine stie. peste vreo 10 ani de zile mi-as putea reface viata cu alta jumatate daca as vrea si sa-mi fac o casuta nu prea mare dar nici mik, medie, care sa fie totusi moderna si in care sa poti trai in liniste si pace. nu as renunta la slujba pe care as aveao doar daca m-as putea angaja in alt loc, de unde sa castig o um mai mare de bani.

fundita?

| BornFree explică:

ca sa va raspund mai usor nu dau Funda ca n-am ziscool

| LifeIsNotPerfect a răspuns:

As merge pe o insula pustie funda?

| szilard45 a răspuns:

Cei asa greu ai face ca in filme incepi din nou de jos si iti reconstruiesti cariere apoi cand ii o lasi pe ea falitalaughing

| Bingobar a răspuns:

Prin divort n-are cum sa ia totul, iar daca o duceam asa bine inainte, sigur aveam cateva cunostinte.
Dar daca e sa raman de exemplu izolat, cred ca as explora.