| Miss Sintetic a întrebat:

Ce ai face primul lucru daca ai castiga la loto? laughing

Răspuns Câştigător
| kanajambe a răspuns:

Depinde de suma.
1. M-as duce la Biserica sa ii multumesc lui Dumnezeu
As merge la primul mall din apropiere
Primul sarac intalnit pe strada ar fi cel mai norocos ca cine stie cu cati bani s-ar alege(depinde de Suma, cum ziceam)
As suna toti colegii, prieteni, familie sa ii anunt, cei mai apropiati(nu ii sun pe toti ca apoi imi cer bani si nu`i bunlaughing )
glumeam, cam atat.
Nu am zis primul lucru, am facut un top 4big grin

21 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Eu n-am castigat in viata mea nimic.Era o intrebare capcana?laughing
I-as depune la banca pentru ca mai tarziu sa imi ridic o frumoasa casutahee hee

| Victoria a răspuns:

As face un voiaj in jurul lumii.

| Marii a răspuns:

As "defrisa" magazinele, as da de baut (putin ca dauneaza), iar daca am norocul sa-mi mai ramana i-as da parintilor. happy

| Veve :X a răspuns:

As sari in sus si as striga de bucurie laughing apoi as face cinste tuturor prietenilor adevarati happybatting eyelashes laughing

tu ce ai face?laughing

| Alisa a răspuns:

As infiinta un orfelinat, un loc pentru acei copii care nu au casa, nu au posibilitati.

| DeNyyy a răspuns:

As pleca din tara! sincer! laughing kiss

| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

In primul rand cativa banuti la orfelinate si d`astea pentru batrani, apoi mi-as lua o casuta sa stau singura pe viitor cu viitorul sot, si as face o micuta afacere din care sa iasa profit iar restul i`as depune in bancawinking si nu m`as arata la altii ca am baniwinking ca prietenii sunt ''prieteni''pana la bani :oh go on

| Cleona a răspuns:

As da o super petrecere in care as invita totii prietenii, familia...

| perla a răspuns:

M-as duce sa-i ajut pe cei care au nevoie ca baietelul din,, cauze nobile,, de pe TPU.

| Miss Sintetic explică:

Eu... hmm... as da de baut tuturor celor pe care ii cunosc. {si cred ca as termina banii laughing }

daca mi.ar mai ramane ceva bani as pleca in Spania si mi.as cumpara o casa draguta la malu` marii.

| Miss Sintetic explică:

Ooo da si vad ca sunteti plini de scopuri caritabile si nobile. Bravo voua! :X

| Miss Sintetic explică:

OOO. DA. si mi.as deschide un bar tematic. Ssingurul bar ROCK din Pitesti. laughing

| Miss Sintetic explică:

Deci cine castiga primul` la loto da de baut laughing

| Aicilef a răspuns:

I'as multumi lui Dumnezeu.happy

| notperfect a răspuns:

Sincer m-as duce la biserica sa-i multumesc lui dumnezeu apoi o parte din bani i-as da copiilor saraci iar restul mi-ar ajunge sa fac o excursie la Paris si sa merg la mall sa-mi iau moooolte haine big grin

| inna_1376 a răspuns:

As arunca cu bani pe strada.

| Miss_8205 a răspuns:

Poi primul lucru as dona un sfert pentru clubul unde fac skysarituri al 2 mias cumpara un alfa romeo 3 as fugi i lumee cu iubitu

| M.D.Eveline a răspuns:

Pai:
1:Mi-as renova camera
2:O sa dau bani pentru o casa de animale
3:As cumpara ceva haine
Pastrez restul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm, cu criza asta cred ca as investi in imobiliare, adica as cumpara cateva apartamente si le-as vinde dupa ce va mai trece criza, apoi mi-as deschide o afacere :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, cu siguranta primul lucru pe care l-as face ar fi sa-mi arat nedumerirelaughing, dupa care...nu stiu; sa vad visul realizat si dupa aia ma pronunthee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wow! Pai prima oara as achita toate datoriile.