| ēน a întrebat:

Ce alege-ti dintre dragoste si prietenie? De ce?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

După părerea mea, prietenia păleşte în faţa dragostei.
Dragostea este un sentiment mult mai intens, complex (şi prietenia este inclusă) şi exploziv (tocmai din acest motiv poate se şi distruge mai repede).

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Pai normal as alege prietenie, doar ca ea nu exista rolling on the floor)
dragoste cred, dar nici de aia nu sunt foarte sigura!

| fluturas a răspuns:

Prietenie, de ce? nu stiu laughing
ca fata, mis e pare mai frumos sa fii prietena cu un baiat, altfel poti povesti cu el, cand sunteti mai mult decat prieteni, nu ii poti spune chiar tot si sa vorbiti asa deschis

| Maria002 a răspuns:

Hey!
Un om intelepth spunea odatatonguerietenia este cel mai minunat lucru.
Deci eu asi alege prietenia (daca e adevarata) si asi fi sigura ca e mereu langa mine prietena sau prietenul

| BeibiiQutz a răspuns:

Prietenie pentru ca iubiti tot vei avea dar prietenii raman forever!