| tinka_7658 a întrebat:

Ce alegeti banii sau dragostea?

Răspuns Câştigător
| YoungSteve a răspuns:

Dupa mine as alege banii si nu mint. Asa e : cu banii nu poti cumpara dragostea, dar in ziua de azi poti sa faci orice daca ai bani.happy

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Câte un pic din fiecare!
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

Banii si singuratatea.

| Liviu a răspuns:

Dragostea fara sa stau pe ganduri macar.
Nici nu are rost intrebarea asta'

| BeHappyForMe a răspuns:

Dragostea ca bani se pot face impreuna si daca ai necesar de a trai nu iti trebuie averi ca daca ai bani multi apar si probleme si dusmani.

Răspuns utilizator avertizat
| MadaliciuXoxo a răspuns:

Dragostea pentru ca banii ii faci in timp

| EuCuTine a răspuns:

Sincer as alege dragostea pentru ca banii ii faci in timp iar cu banii nu poti cumpara dragostea dar cu dragoste poti sa faci banii.

| koryna_8349 a răspuns:

Dragostea ca ea ma linisteste si ma face fericita!

| Maddiie a răspuns:

Dragostea, bineinteles!

| acarata a răspuns:

Pai, banii iti aduc o fericire temporara, materiala, care nici macar nu este fericire. Este mai degraba o multumire. Dragostea, vorbind de cea sincera, nu de cea de interes, poate nu-ti aduce aceeasi multumire, dar atunci cand esti indragostit simti ca toata viata ta e perfecta, ca nu mai ai nevoie de nimic altceva, si astepti fiecare zi cu o nerabdare arzatoare doar ca sa vezi persoana iubita.
Deci, clar dragostea.
Bafta