| GlontulAreMereuDreptate a întrebat:

Ce alegeti?
Banii sau Dragostea?
Motivati.
Funda pentru cel mai bun raspuns.

8 răspunsuri:
| petruta a răspuns:

Eu sincera as alege banii fiindca daca nu ai bani mori de foame ce crezi ca daca ai dragoste traiesti? SA ZICEM ca nu ai loc de munca si esti indragostit

| iulioara a răspuns:

Sincer... Banii... Cu ei poti cumpara tot chiar si dragostea. Desi pot disparea repede cu ei iti poti lua de exemplu un parfum sau niste haine care ii pot face pe ceilalti sa intoarca capul dupa tine.In plus dragostea frange inimi, banii nu fac decat sa iti redea celebritatea frumusetea si dragostea si sa iti ocupe loc in portofel

| adrianarp a răspuns:

Eu aleg banii pentru ca cu banii poti sa cumperi aproape orice si sa nu duci lipsa de nimic... adicfa sa ai tot ce iti doresti...

| dany3la a răspuns:

Dragostea!
Degeaba ai bani, masini, vile cu piscina daca nu esti fericit. Dragostea este cel mai bun lucru care ti se poate intampla.
Banii nu aduc Fericirea.

| DiaNa357 a răspuns:

Bunahappy
Eu aleg direct dragostea deoarece dragoste fara bani se poate dar bani fara dragoste e muuuulllttt mai rau.
Dragostea ar trebui sa fie mereu pe primul loc!happy

| asdsdsaaas a răspuns:

Banii nu pot cumpara dragostea dar pe cea falsa. aleg dragostea. daca ai dragoste o sa ai si banii:*

| eLLuTzZaLAVpHoEnIx a răspuns:

Dragostea! Banii se duc, dragostea ramane!

| RaduPhantom a răspuns:

Prefer sa dorm p strazi si sa am pe cineva decat sa fiu bogat si maxim sa-mi pierd timpu cu c*rve