| butterflyflyaway_8658 a întrebat:

Ce alegeti intre parul drept si parul cret?

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Drepttonguelove struck

32 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il am cret si imi place asa cateodata nu imi place dar dupa aia ma gandesc ca daca mmi las intinde mi las strica si oricum cand ma duc undeva doar pun putina spuma si arat superb. pup

| butterflyflyaway_8658 explică:

Am impresia ca fiecare persoana isi doreste ceea ce nu are.Persoanele care au parul drept si-l doresc ondulat (cret), iar persoanele din extrema opusa il doresc drept.Eu de exemplu am parul perfect drept, dar il vreau cret si nu pot sa ii inteleg pe cei care si-l indreapta cu placa.Asa e firea omului: iarba vecinului e mai verde. happy

| grasutufrumusel a răspuns:

Eu iti recomand sa nu folosesti placa ca sa indrepti parul. Ai sa plangi mai tarziu! Daca ai parul cret lasa-l asa. Oricum fiecare e frumoas in felul sau.