| DιιιάLøvєs1Dツ a întrebat:

Ce alegeti : Pepsi sau Cola? Stiu ca am mai pus aceasta intrebare, doar ca de data aceasta vreau si argumente, pentru ca multi au raspuns Coca cola, doar pentru ca nick-ul meu este "LovePepsi". Va rog sa raspundeti sincer, iar daca nu faceti diferenta intre ele[ la unele persoane este posibillaughing], atunci sa nu raspundetiwinking. Ma refer la gust, nu la sticla, firma sau altele laughing. Si... VREAU ARGUMENTE! happy. Multumesc, dau funda celui mai profund argumentwinking, si vot la toata lumea. Va rog, cat mai multe raspunsuri, am nevoie uregnt.

Răspuns Câştigător
| DewLoWoofy a răspuns:

In alte tari, cu Coca Cola se spala WC'urile=]]]].Mie imi place mai mult pepsi ptk are un gust bun :]] De obicei nu beau nici pepsi, nici colabig grinau multa cofeina sh ma fac sa innebunesk sh sa nu mai dorm noaptea :]]

5 răspunsuri:
| AnaÎşiSchimbăNumele a răspuns:

Ce chestie, cel mai "profund argument". laughing
Ma rog, eu de obicei nu beau nici Pepsi, nici Cola, dar daca e sa aleg, aleg Pepsi. Cola imi lasa o senzatie nasoala in gura, mai ales la dinti.

| l0kel0ke a răspuns:

Eu sunt consumator de Pepsi si cola de 16 ani si nu ma pot opri dar iti zic de la mine ( asa simt eu ) amandoua au acelasi gust dar eu beau mai mult Pepsi deoarece Coca cola imi da dureri de burta big grin, sau cand beau imi face bum bum capul iar cand beau pepsi ma calmeaza! eu daca nu beau 2 zile pepsi innebunesc, ma apuca nervi... SUNT CA UN DEPENDENT DE PEPSI! Apropo tie de ce iti place Pepsi? sau ce iti place? doar vad la nickul dau Lovepepsi? Daca iti place pepsi spune-mi de ce?

| Adișa_9127 a răspuns:

Buna! Eu sincer prefer pepsi:X
De ce? Pai este foarte simplu este mai acudulat decat coca cola si are un gust nu stiu cum sa spun mai apartewinkingCel putin asa mi se pare mie dar daca nu o fi adevarat asta e:-p.Pa-pa:*

| LovePepsi a răspuns:

Pepsi :X

| LovePepsi a răspuns:

E cel mai bun suc ever :X