| BubuMRC a întrebat:

Ce alegeti si de ce?

-Hi5
-Facebook
-Twitter
-Tumblr
-Myspace
-Google+

2 răspunsuri:
| Twp3w a răspuns:

Facebook deoarecee grupul e prieteni este mai mare... Hi5 s-a invechit rau... nu mai este la moda ca inainte sa apara facebook-ul! Si Twitter in unele cazuri, dar mai mult optez pe Facebook! Fiecare cu parera lui, eu mi-o sustin! funda?hee hee :*

| guzanu92 a răspuns:

Facebook pentru 3 motive:
- Face cat toate celelalte puse impreuna;
- Pe fb nu e toata cocalareala si pitiponceala care este pe celelalte network'uri;
- Majoritatea useri'lor pe fb folosesc numele lor real si asta imi da posibilitatea sa-mi gasesc prieteni si colegi pe care nu-i mai auzisem de ani de zile... Ca sa nu mai zic ca are si un chat destul de bun.
Funda? ^^