| SmyleForMe a întrebat:

Ce alegeti unghiile mari sau mci?

Răspuns Câştigător
| LifeIsColour a răspuns:

Buna,eu le aleg pe cele micihappy.Nu stiu daca ai observat dar unghiile mari nu prea mai sunt la moda, cel putin majoritatea vedetelor au unghiile mici.Nu zic ca ar trebui sa ne comparam cu vedetele,fiecare arata cum vrea,daca vrei unghii mari nimic nu te impiedica sa le ai asa cum vrei tu,am observat si ca se poarta lacul de unghii incolor,si sincer,arata mult mai bine decat oja colorata, dupa parerea meahappyOricum, unghiile mari necesita o atentie si o ingrijire aparte, nu prea poti sa faci orice ca nu care cumva sa iti rupi vreo unghie, cele mici par mai...simplehappy.Nu stiu de ce dar intotdeauna am fost de parere ca fetele sofisticate sunt cele care au unghii mari[probabil a fost doar o parere]happy.Eu le-am avut mici de cand ma stiu, si asa o sa le am in continuare.Bye!happy

6 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Mici, fara oja. Curate si minunatehee hee

| BiancaGeorgiana a răspuns:

Hmmm.mie mi se par mult mai dragute si par mai ingrijite unghiile mici...mai ales ca nu se rup asa repede.batting eyelashes

| omik a răspuns:

MARI!(app se srie mici...:*

| SmyleForMe explică (pentru omik):

Stiuuu dar nu mai am avut chef sa sterg ca mi-e lenelaughing

| GabbyTPR a răspuns:

Eu as alege medii, dar cum nu e in intrebarea ta aleg mari! Funda? big grin