| BlackAngel23 a întrebat:

Ce alint sai mai dau lui pr meu? m-am saturat de ursulet, iubi, ingeras, ii mai ziceam ciufulici.Imi dati ceva idei? va zic cum arata asa un portret fizic ca poate imi dati ceva mai originallaughing e inalt ff slabut, ochi caprui deschisi, par scurtlaughingsaten iar deschis pus pe glume, fara stare si mereu are freza pleostita:-llaughingtrebuie sa eu ridic eu

5 răspunsuri:
| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Pai baby(beibi), nasturel, scumpetelaughing, siropelrolling on the floor, alintatu meu, molatecu meu laughing nu stiu.

Baftawinking

| Ana_9007 a răspuns:

Pai de ce nu ii zici pur si simplu asa cum iti spune si el? In felul asta va fi alintul vostru al amandurora...nu 10 mii de feluriwinking...sau mrg nu neaparat cu iti zice el dar gasiti voi impreuna un alint care sa se potriveasca amandurorawinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omfg...o sa vomit! Scuze laughing Nu m-am putut abtine. Draga mea..."dragostea e cu tic tac ", nu are nevoie de alinture straight face. Edward ii spune Bellei "ursulet "?laughing))))))))))))

| Ana_9007 a răspuns:

"Cookie" vezi ca e DROGATA cu tic tac laughing) si da, ai dreptate laughing

| Ea12345 a răspuns:

Daca as incepe eu cu ursulet, peste max o saptamana gata!rolling on the floor
Noi ne alintam simpliu cu,, baby".Rar ne spunem pe nume.Si cred ca dragostea nu are niciun alintwinking