| anonim_4396 a întrebat:

Ce alinturi sunt bune pentru o fata?

Răspuns Câştigător
| Mayar a răspuns:

Frumusetea mea
iubirea mea
dragostea mea
ingerashul meu-asta e cea mai de efect
inimioara mea
steaua mea
viata mea
skumpika mea
dragalasha
sufletelul meu dulce
ingerul meu pazitor

P.S. sa nu ii spui niciodata ''papusa'' -asta pentru fete e o jignire, crede-ma.

7 răspunsuri:
| LuMaRoCk a răspuns:

Eu sunt fata si stiu zii scumpo, ce faci draga mea, iubita mea, dragostea mea

| dincolodevise a răspuns:

Iubita,scumpo,draga,sufletel,gurita.frumoasa mea,urata mea,pisi,ingeras,papusica,printesa, viata mea, soarele meu... sper ca te-am ajutat :*

| Hulya a răspuns:

Scumpa mea, puiutsu meu, inima mea, sufletu meu, iubire, iubita mea, gurita, pui, viata mea, sufletul meu, frumoasa mea. Cam astea big grin, propria experienta blushing laughing. Succes :].

| FunKyPunKyGirl a răspuns:

Dragutso
puisor
dulcika
ingeras

Răspuns utilizator avertizat
| Jennny a răspuns:

Lumina vietii mele...day dreaming

| Djlsghtnquuw a răspuns:

E cam ciudat sa alinti asa o fata,adica,asta cred eu,mie nu-mi place sa fiu alintata gen: pui,iubita, poate iubi,dar sa fiu alintata de cine trebuie,nu de orice taran. O poti alinta tachinand-o cu "urato",suparacioaso, daca se supara usor, sau alte defecte acceptabile.Asta e parerea mea big grin