| Francesca17 a întrebat:

Ce animal va place cel mai mult?
Dau Fundaa love struck love struck
Numai Bine kiss
Ceau wave!

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Porcii. Că la cât de repede se înmulţesc şi la cât de greu se deosebesc de oameni, au devenit deja must have-ul sezonului.
Plus, sunt foaaarte bune animale de companie. Nu te vei plictisi niciodată.

Deci cine n-are un porc, să-şi cumpere!

21 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tigrul.

| Rayyy a răspuns:

Bună,
Ca animal domestic, îmi place câinele. Mi se pare loial, prietenos, şi destul de sincer. Iar ca animale sălbatice, îmi plac delfinii, bufniţele şi căprioarele.

| Lell a răspuns:

Catselusi puppy dog eyes

| Dumnezău a răspuns:

Cel rastignit in biserica catolica, e atat de dulshee si scumpic. :X

| Mihaela_3187 a răspuns:

Cainele si Pisica big grin Pt ca le am pe amindoua si se impaca. de minune, presupun ca se impaca pentru ca de mici au stat impreuna big grin. Dar tie?

| xChocolateRoxiiixD a răspuns:

Pisicile

Fundapuppy dog eyes?

| Deathx a răspuns:

Cainele.happy

| AnnePlatt a răspuns:

Cainele,deoarece este cel mai bun prieten al omului...

| Gigiku a răspuns:

Pisica smug o am si la avatar laughing

| Julieღ a răspuns:

Iepurele

| Ziiziii a răspuns:

Pisicuta micuta si pufoase, la fel si catelusul mic si pufos

| Damii a răspuns:

Cainele...doar se stie ca e cel mai bun prieten al omului...dar si papagalii (aia colorati ce frumosi sunt)

| Timi_4915 a răspuns:

Eu prefer cainele, nu pentru ca asa spune toata lumea, ci pentru ca si eu am un caine si chiar face bine la psihic el te ajuta mereu, oricat de nedresat ar fi. happy

| Murthag a răspuns:

Terestru: tigru
Acvatic: delfinul
Aerican: vultur
Subteran: cartita

| Raluca963 a răspuns:

Animalul meu preferat este catelu

| GeorgeX81 a răspuns:

Un catzelush micut, bichon happybig grin

| Oanaşiatăt a răspuns:

Niciunu'.

| myky16 a răspuns:

Pisicile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai aproape cam toate dar cel mai mult imi plac iepurii, pisicile si cainii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omul.

| MizuKori50 a răspuns:

Huhurezul mic, este adorabil happy.