| mona a întrebat:

Ce anotimp preferati cel mai mult si de ce?[pentru cel mai frumos raspuns dau fundita]

Răspuns Câştigător
| Miruna_7873 a răspuns:

Vara. Pentru ca nu sunt nevoita sa port o multime de haine, doar ca sa nu-mi fie frig. Pentru ca am vacanta si ma relaxez total. Pentru ca ma duc in excursii, la mare, la munte.Pentru ca fiecare zi este petrecuta alaturi de prieteni si atunci automat, atmosfera este calda. Pentru ca vara reprezinta distractieee! Ador vara!

6 răspunsuri:
| heartslow a răspuns:

Iarna,pentru ca iarna,am cele mai frumoase amintiri si se inoiesc mereu in fiecare iarna.
Amintiri frumoase adica, ne batem cu zapada si trantim fetele in zapada si le punem cu capul jos,apoi eu le sarut pe cele de care imi place si apoi le dau cu un bulgare in cap laughing rolling on the floor,credeti ce vreti, dar nu stiti pana nu incercati, e o senzatie foarte placuta.winking funda>?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vara.
Vara toti oameni merg la mare, se distreaza, pot sa manance inghetata, stau mai mult afara sa se joace.
Vara, varicica mea. Te iubesc.

| Foxylicious a răspuns:

Buna
Primavara deoarece natura se trezeste la viata si toamna cand natura este coplesita de tot ce este legat de vreme si moare.

| Dee0tzaA a răspuns:

Vara-pentru ca eu iubesc caldura(pentru mine, cu cat ii mai cald ii cu atat mai bine), pentru ca doar vara sunt ploiele acelea calde, sa ies cu prietenii in ploaie si sa ne distram, pentru ca e vacanta de vara, pe care o asteapta toata lumea, pentru ca doar vara am sansa sa o vad pe mama care e plecata in Italia la lucru de mult timp, pentru ca imi place sa inot in aer liber( rauri sau lacuri, sau in mare), pentru ca nu imi place sa ies din casa imbracata ca un saclaughing...si lista poate continua la nesfarsit.

| CD16 a răspuns:

Vara.
e ziua mea
LOL

| IsAbElLaSwEeT a răspuns:

Iarna. Totul are aceeasi culoare. Alb. Iarna se dau cadouri persoanelor dragi, este anotimpul bucuriei.