| Andreishmek a întrebat:

Ce antibiotice sunt bune pentru a scpa de cosuri si cum se numesc si cam cat costa?

2 răspunsuri:
| Kasia a răspuns:

Eu folosesc pastilele sotret-nu sunt antibiotice insa trebuie sa te consulti cu un medic sa iti spuna cat sa bei si la cate mg.sunt bune si o cura de o luna costa intre 60-70 lei.

| AlinaSweetBlasphemy a răspuns:

Brevoxyl e cel mai bun din cate am incercat oricum costa destul de mult si poti sa te speli pe fata cu stieprox, cel putin asta mi-a recomandat dermatologul