| LaLa_5622 a întrebat:

Ce antivirus imi recomandati? Un link de unde il pot downloada ar fi ok... funda :*

Răspuns Câştigător
| Shiver a răspuns:

Avira Antivir
http://www.avira.com/en/avira-free-antivirus

1 răspuns:
| Lalalalalalalalaaaaaaaa a răspuns:

De downloadat gasesti o gramadadar sa stii ca nu sunt de calitate.
Am avut Nod Antivirus downloadat si nu era bun de nimic... aveam virusi in calculator, cerea licenta, am gasit una care o foloseau mai multe persoane CONCLUZIE:nu mergea...etc.
Cel mai indicat este sa cumperi unul.
Eu am cumparat de la Romtelecom Clickenat, Norton Antivirus.
Este super bun si nici nu costa mult, cativa euro in plus pe langa factura de internet.
Este un antivirus grozav, cand descarci ceva iti spune daca prezinta siguranta sau nu...sterge riscurile automat, poti scana rapid, particularizat sau complet...Eu il am la pachet cu TuneUp-1click maintence si am un calculator boboc.
Iti recomand sa cumperi.
Daca o sa downloadezi o sa ai de furca, crede-mabig grin