| CaleaCeaDreapta a întrebat:

Ce anume nu suportati la anumite persoane care is prea dificile cu cei din jurul lor, si care ar fi rezolvarea la probleme, adica cum o atragi de partea ta sa nu-ti mai fie dusman?
Premiez raspunsurile gandite cu cap.
Cu toti avem in jurul nostru astfel de persoane, pur si simplu nu le chiar poti ignora ca sunt chiar langa tine persoane apropiate sau colegi lucru etc.
Id mes ingerasu_dulcepufos, care vreti sa vb despre orice subiect ce tine de actiunile vieti.

Răspuns Câştigător
| Neddme a răspuns:

Parerea mea e ca cei care sunt "dificili" se poarta asa dintr-un anumit motiv.Mie mi se par interesanti cei dificili, sunt ca un puzzle, iar toata chestia e sa-ti dai seama de ce se poarta ei asa. Odata ce sti, sti ce trebuie sa spui in preajma acelei persoane, si nu trebuie sa alergi tu dupa ea, o sa vina singura la tine, intrigata de faptul ca ti-ai fi putut da seama de cum e acea persoana in esenta. Dupa masca de "om dificil" ai fi surprins ce fel de persoana placuta se poate ascunde, chestia e sa-i descifrezi.Si totusi, exista persoane care sunt asa pentru ca asa sunt ei si nu ai ce sa le faci, asa ca mai bine ii lasi in pace, ii ignori si iti vezi de treaba ta, poate isi va vedea de treaba lui/ei.

1 răspuns:
| RoXxy a răspuns:

Are mare dreptate"Neddme"dupa parerea mea.Pe mine nu ma deranjeaza persoanele mai"dificile"asa cum le-ai numit tu.Eu nu suport oamenii care is cu mai multe fete daca intelegi ce vreau sa spun.Care te vorbesc pe la spate, care cauta sa iti faca numai rau si scot tot felul de bazaconii.Pe aia nu ii suport eu.Si stii ce fac? Ma duc si le zic in fata ca de ce nu au curajul sa imi zica in fata ceea ce vor nu pe la spate.Si de ce ma barfesc aiurea si scot minciuni ca nu ma vor rani cu asa ceva...si le zic ca s-ar putea sa le mut fata la spatelaughingcu toate ca nu imi place violenta asa le zicbig grinsi normal ca aia nu recunosc in fata ca fac asa ceva dar ii simt dupa miroslaughing