| jabbawockeez a întrebat:

Ce apreciati cel mai mult la o persoana

Răspuns Câştigător
| Dav7id a răspuns:

Sa fie o persoana vorbareata, dar si discreta.sa nu arunce niste cuvinte demne de filme porno,sa inteleaga, sa respecte deciziile corecte fara a le contrazice, sa se respecte pe el insusi si ma refer la tot ce tine de igiena.Mai sunt, dar sunt prea multe.

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Un caracter frumos (tot ce include el).
Îmi este imposibil să aleg o singură calitate.

| superdorex a răspuns:

Da, felul ei de a fi...sinceritatea, increderea,onestitatea, portul, vorbirea, sa aiba multe calitati!

| TeManancCuNutella a răspuns:

Felul ei d a fi happy. Sti cum se spune :
"Aparentele inseala" big grin
Deci, felul ei d a fi
Tu?

| Moov a răspuns:

Clar personalitatea.Nu cer prea multe: maturitate si simtul umorului sunt suficiente pentru mine(tinand cont ca prin maturitate reies si alte chestii). Funda?happy

| cosmin_1969 a răspuns:

Sa aiba un caracter mai aparte si sa nu aiba fite si bineinteles ca si aspectul fizicwinking dar sa fie si tot timpul intr-o buna dispozitie (sa nu fie o persoana acra si fara chef de vb)winking