| anonim_4396 a întrebat:

Ce ar insemna daca... pur si simplu as simti ca ma sufoc? ca si cum ma strange cineva atat de tare, iar apoi imi da brusc drumul si pot respira... asta mi s-a intamplat mie. nu am fost strangulata. dar asa m-am simtit. si dupa asta, pur si simplu m-a luat ameteala si eram constienta ca voi cadea, asa ca m-am lasat usor in genunchi, cu capul in jos, s mi-a revenit respiratia. oare are asta legatura cu vreo problema la plamani? totul se intampla atunci cand incep sa tusesc si nu mai pot respira... as vrea un raspuns cat se poate de sincer.

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Nu strică să faci câteva analize de rutină. Poate ai o carenţă de vitamine sau minerale.Multă sănătate şi sărbători fericite!

| Hevnoraak a răspuns:

Cel mai simplu mergi la spital la secția boli pneumoftiziologice să îți faci un control, e cel mai sigur. Poți avea o boală banală sau gravă dar cu un control scapi de grijă.

| MadalinaaIoana a răspuns:

Trebuie sa mergi la medic cat mai repede.