| regina a întrebat:

Ce ar trebui sa aiba pentru voi partenerul/partenera langa care ati petrece restul vietii?

Răspuns Câştigător
| PiKaaChUu a răspuns:

-Sa ma iubeasca mai mult decat orice, si sa ma faca sa simt acest lucru, nu doar sa-l stiu
-Sa ma inteleaga
-Sa ma faca sa rad, oricat de trista/furioasa/ingrijorata etc as fi
-Sa ma protejeze
-Sa fie un gentleman
-Sa-mi faca mici surprize placute
-Sa aiba gusturi apropiate de ale mele si sa ne petrecem timpul facand lucruri interesante impreuna!
-Sa fie original, creativ.
-Sa nu renunte la mine, sa aiba incredere in el insusi.Insa nu excesiv de multa.
-Sa ma ajute la nevoie
-Sa-mi fie loial
-Romanticlove struck
hmm.ar mai fibig grin astea sunt cele principale -_-''
Aaaa.am uitat fizicbig grin
. Nu pot sa zic ca nu conteaza, insa depinde si de cat de mult ma atrag alte lucruri la el. Sa fie inalt [mai inalt decat mine anyway] si. cute. big grin [ar fi stupid sa ma gandesc "sa aiba ochi VERZI/NEGRI/ALBastri/MOV!" ...multicolori!laughing ]

2 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Calitatile partenerei de langa mine? Simplu, un om cu suflet curat, intelegator, romantic, inteligent si cinstit.

| Xab a răspuns:

Sa fie atent, romantic, tandru, implicat.