| Tigrul15 a întrebat:

Ce ar trebui sa fac ca sa pot vorbi cu o fata... is mai timid de fel dar stiu ca fata ma place. dar evita sa vorbeasca cu mine. am incercat sa vorbesc cu ea de 3 ori dar a ple at fara sa zica nimic.

2 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Daca esti sigur ca te place eu iti recomand sa vorbesti mai mult cu ea pentru ca e sansa ta sa o cuceresti cum sti tu mai bine pana nu se baga alt baiat sa ti-o fure.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Daca ai mai incercat sa vorbesti cu ea si nu a primit niciun impuls, pe langa asta mai si evita sa vorbeasca cu tine.Ei, bine, tin sa te anunt ca nu te place.
Iar daca cu adevarat ține la tine, va incerca sa-ti arate asta cumva.