| Kiddy1998 a întrebat:

Ce ar trebui sa fac sa fiu mai popular la liceul la care am intrat am 15 ani si vreau sa am mai multi prieteni happy Deocamdata mi-am facut cativa prieteni dar nu sunt genul meu. Se poarta ca niste tampiti nu sunt genu. Sunt un baiat educat. stiu cum sa ma port,sa glumesc, sa par amuzant, sunt de treaba dar din pacate nu gasesc persoane ca mine. Fetelor voi ce credeti despre baieti ca mine? Va multumesc tuturorhappy happy

1 răspuns:
| MariaDN2002 a răspuns:

Ar trebui sa te faci remarcat, prin ceva bine, prin merite si laude, si nu este o problema daca nu esti recunoscut prin colegi, ci printre profesori ^^