| anonim_4396 a întrebat:

Ce ar trebui sa faca un elev care este batjocorit de toata lumea la liceu?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa devina barbat sau sa continue sa fie o oaie

| T0T a răspuns:

Să se ducă la director.

| peperonies a răspuns:

Sa ii ignore. cand termini liceul nu mai trebuie sa petreci timp cu ei.

| GreenVoid a răspuns:

Sa i bagi in bip mamii lor de bip.Desigur daca n au nici un motiv sa te batjocoreasca.winking

| Morrígu a răspuns:

Schimbă liceul sau ignoră.

| gabiburni a răspuns:

Si eram pana cand am stabilit un record in liceu in saritura in lungime. Incearca sa faci ceva special.

| AntoniaaCristina a răspuns:

Sa incerce sa schimbe ceva legat de motivul pentru care e batjocorit