| Stefan_Joita_1999 a întrebat:

Ce ar trebui sa ii spun unei fete ca o plac de la mine din clasa daca suntem foarte buni prieteni? Nu vreau sa par badaran dar are forme perfecte rotunjite!winkingwinkingwinking

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Bai ce gretos esti

| darrio2007 a răspuns:

Si daca ea nu te place, ce faci?

| Violleta2022 a răspuns:

Uu spui ca o placi si daca vrea sa fie prietena ta!
Fetele sunt mai dezvoltate ca baietii de aceeasi varsta, deoarece ele incep adolescenta cu 2 ani mai devreme.
Totusi, doar ca-ti place tie ca-i mai dezvoltata, asta nu inseamna ca si ea te place, asa ca, ai grija cum ii spui.

| Roxy_Racheta_1997 a răspuns:

Of doamne...dc doamne toti baietii se uita aproape numai dupa forme.
daca o placi cu adevarat, nu doar la aspect ai putea-o lua intr-o pauza sa mergeti la magazine ( ca doar sunteti prieteni buni) si sa-i pui intrebari subtile gen....nush zic si eu, succes