| Miruna0909 a întrebat:

Ce ar trebui sa inteleg cand un baiat imi raspunde la mesaje si vorbeste cu mine numai cand are el chef? La inceput nu era asa

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

L-ai cam sufocat cu prea multe mesaje si s-a plictisit! A pierdut putin interesul fata de tine dar nici nu vrea sa te piarda de tot.
Lasa ca timpul sa decida pentru voi!
Daca il iubesti nu-l mai sufoca cu mesaje, scrie-i un mesaj si nu mai scrie alta pana nu raspunde, iar daca nu raspunde deloc, atunci nu mai ai ce face, relatia voastra s-a racit si nu o poti mentine cu forta...

| Miruna333 a răspuns:

Ca si-a pierdut interesul. Te-a facut sa te atasezi de el, a pus efort si ti-a oferit atentie la inceput si dupa s-a plictisit. Acum tu il cauti, arati interes, iar el raspunde cand ii convine. Ii creste ego-ul in el. Nu mai vorbi cu el, nu ii mai da mesaje, lasa-l in pace de tot

| andreeaeml1200 a răspuns:

Nu îl intereseaza de tine
Simplu.