| SweetPotatoCute a întrebat:

Ce ar trebui sa schimb la mine ca sa ma placa un baiat? (sunt fata)

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Anee1667 a răspuns:

Nu trebuie să schimbi nimic la tine.
Ei bine, presupun că eşti o fetiţă mai micuţă.
Un baiat te poate place şi fără a schimba ceva la modul cum arăţi, la comportametul sau atitudinea ta.
Tu eşti frumoasă oricum, modul cum arătăm şi ne comportăm ne fac diferite, nu e momentul să te " comercializezi " încă, toate fetele pot folosi machiaje pentru a fi mai atragatoare, toate pot da dovada de un comportament si atitudine exemplara, nu fi ca restul, fi tu însuţi, comportă-te aşa cum simţi, îmbracăte aşa cum te simţi bine şi fi cât mai naturală.
Un băiat te poate place şi fără să schimbi anumite lucruri la tine.

8 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Depinde ce fel de persoană ești acum.

| Sofer a răspuns:

La aspect depinde cum arati. dane o poza sa te vedem.

| Yurisa a răspuns:

Comportamentul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atitudinea, caracterul, felul tău de a fi.

| SweetPotatoCute explică (pentru anonim_4396):

La aspect nimic?

| ihnei a răspuns (pentru SweetPotatoCute):

Da-ne o poza cu tine si-ti dam solutiile necesare

| llleo a răspuns:

Dacă un băiat te place cu adevărat, n-ar trebui să schimbi nimic la tine. Eu mi-aș iubi soția și fără păr. laughing De asta vorbesc.
În caz că te referi la un CRUSH, în termeni populari, ai putea fi mai fashion. Sau observă ce-i place. Dacă n-o să te placă nici dacă ai fi pe gustul lui, înseamnă că îi displaci. Și mergem mai departe, draga mea. Nu ne supărăm. laughing

| stefan1993ful a răspuns:

Schimbi nr de telefon cu mine! Te voi plăcea!