| Marchis_Alex_1998 a întrebat:

Ce ar trebyu sa faci cand o fata il place pe altul, va roog urgent raspuns DAU FUNDITA MS :*

6 răspunsuri:
| bombonika18 a răspuns:

Ii lasi sa fie impreuna

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Nu poti porunci vointei cuiva

| Resurrection a răspuns:

Daca fata il place pe el si sti ca pe tine nu te place..nu ai ce sa ii faci o lasi, cauti alta.

| Luchius a răspuns:

Sa o placi si tu pe altalaughing

| Teoo_Kidutssa_1994 a răspuns:

Păiii :d Cauți alta laughing Sunt multe fete pe pământ și să ști.

| PiticPiticu1991 a răspuns:

Sa o lasi in pace si sa te gandesti la alta ca sunt o groaza de fete pe pamantu asta.si eu am trecut prin asta si cu timpu am uitat-o pentru ca a plecat in Anglia si nu am mai vazuto.si acum sunt cu o fata care chiar ma iubeste cu adevarat.credema