| NiCu_6128 a întrebat:

Ce are barn buddy nu pot juca imi zice "Sorry, Barn Buddy is currently unavailable. Please try again later. We hope to have these issues fixed within 24 hours."

Răspuns Câştigător
| Printzess a răspuns:

Cica lucreaza la el.nu putem decat sa asteptam
si mie imi fura aia plantele p`acolocrying

intra si iesi de mai multe ori ca eu asa mai reusesc sa intru p burn buddy:* n`avem ce sa facem decat sa asteptam

:*

3 răspunsuri:
| Printzess a răspuns:

E de la ei.intra si iesi de mai multe ori:*

| Blondaa a răspuns:

Asa imi face si mie :*

stai linistit ca ori il repara ori il scoate de pe hi5 happy
asteapta putin si roaga-te sa nu iti fure nimei plantele laughing

| RoxyRoxy_5250 a răspuns:

Trebe doar sa intri la profil si sa intri pe el de acolo si iti merge daca nu intra logheazate din nou si intra iar de la profil...big grin