| Ratonhnhakéton a întrebat:

Ce are toata lumea cu Justin Bieber(nu ca mie mi-ar place de el)?

6 răspunsuri:
| KristalPop a răspuns:

Arată nasol, cântă ca o fată, e poponar.
Mă rog... unele puştoaice îl plac, chiar şi unii băieţi.
Pfu! Fimi-ar scârba de ratat.

| HellGirl666 a răspuns:

Bună.
Nu chiar toată lumea. ☺

| Ratonhnhakéton explică:

Ma refer in sensul negativ.

| swordfish a răspuns:

Este un un fel de prostitutie muzicala acest baietas, are o prietena nu stiu cum biiiiiip sta cu el, ce o vedea la el, pentru faima lui il mai urasc dar chiar daca are el acum succes peste 10 ani nimeni nu o sa-si aduca aminte de el.

| Pustoaica14 a răspuns (pentru swordfish):

Mda......Toti aveti ceva cu el dar nu inteleg nici eu de ce dar totusi cred ca uni sunt invidiosi de aceea folosesc acest cuvant cum ar fi "Gay"NU stiu care e rostu dar mi se pare stupid adica ce aveti voi cu el si cu ce va afecteaza pe voi ca el e sau nu e "Gay "Prostia romaneasca

| OFetita15 a răspuns:

Nu stiu. Nici mie muni place= P