| anonim_4396 a întrebat:

Ce are toata lumea cu Marlyn Manson? Unii zic ca-i satanist (ceea ce nu se poate dovedi ) altii ca si-a scos un ochi cu lingura (ceea ce 1 e imposibil si 2 se vede in poze ca are 2 ochi )

Pe bune.

4 răspunsuri:
| sublime89 a răspuns:

Uite, eu n-am nimic cu el. Il ignor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu are nimeni nimic cu el(eu nu am nimic cu el)-incerc doar sa-l ignor.Atat.
Cat despre afirmatia ta: ''Unii zic ca-i satanist (ceea ce nu se poate dovedi ) ''
TOTUL demonstraza ca este!(e mult de explicat...) iar argumentul cu ''showbizul'',''publicitatea'' sunt praf in vant...-o ''fatada''!(nu re rost sa incerci sa explici!)

Dar tu ce ai cu cei ce au o problema cu el?(esti cumva un fan devotat-sau de ce ai pus intrebarea?!)

| Lαrisα a răspuns:

Eu nu am nimic cu nimeni. Nici macar nu am auzit de asta laughing dar probabil e legat de felul in care arata sau se comporta. Nu prea stiu ce sa zic.

| Bøøgey a răspuns:

Da' tu ce ai cu cei ce au ceva cu asta?