| CiocolataAlbaAerata a întrebat:

Ce **** are yahoo messenger pe telefon de nu vrea sa ma logheze? imi zice ca am probleme si ca sa incerc mai intai sa ma loghez pe calculator si apoi sa incerc pe telefon. imi vine sa il trantesc mai ales atunci cand are omul nevoie de el

1 răspuns:
| Crrow a răspuns:

Asa face netul. Imi amintesc ca si mie imi facea asa. Mi se pare ca problema era de fapt la browser. Si de la conexiune... Trebuie sa astepti, degeaba te conectezi la pc intai. E o eroare a carei rezolvare depinde de YM!