| Xperson a întrebat:

Ce as mai putea discuta cu iubitu, pe net? ce teme?

3 răspunsuri:
| Deniisze a răspuns:

Jocuri, despre tine, despre el, ce veti face vacanta aceasta, ce planuri de viitor ai, etc. Bafta!

| Isabellaღ a răspuns:

Muzica,filme (de toate genurile), locuri preferate, hobbyuri...etc sunt o gramadahappy poti sa ii povestesti de cand erai mica...sau sa va aduceti aminte de cand aveati 5 anihee hee:* cam atat stiuhappysper ca te-am ajutat

| Johnny_3797 a răspuns:

Despre cit va este dor,Scoala,Viata,Dorintele voastre,Planuri pe viitor,Care cea mai nebun lucru ce ai facut,Sanatate,Momente interesante din viata,Curiozitati,Mincarurile preferate,Vizioanarea pe net online a unor filme in acelasi timp si apoi sa discutati la aceasta, Secretele voastre, Ceva sexula cum ii doriti sau asa ceva. Sper ca te-am ajutatwinking