| BadBoy1998 a întrebat:

Ce as putea face cadou unei fete? Buget 50 lei.

5 răspunsuri:
| Anabela777 a răspuns:

I-ai o agenda draguta ce s-o ajute sa se organizeze. Fetele sunt obsedate dupa porcariile astea ca le pot decora ele cum vor si ca-s la moda.

Răspuns utilizator avertizat
| utilizatornou18 a răspuns:

Ciocolata Raffaello, trandafiri, parfum si crema. Exista set-uri sau chiar un ceas de mana. O poseta sau orice altceva nu cred ca are nimeni pretentii sa fie de la Guccihappy sunt acele set-uri calvin klein care iar i-ar placea sigur.
Poti un set de machiaj care are mai multe in el. O borseta sau un portofel, o perna in forma de inimioara sau un ursulet. Am o groaza de idei alegeti ceva oricum gestul conteazahappy

| ppraluca a răspuns:

Eu spun ca iti poti face viata cu ea de 50 de lei!

| Geo445 a răspuns:

Ii poti cumpara un buchet de flori si o cutie cu bomboane?