| EhceruAnele a întrebat:

Ce as putea face daca eu m-am despartit citva timp deja de prietenul meu, insa totusi il mai iubesc, dar ne-am despartit de aceea ca El in fata prietenilor ma injoseste permanent, insa cind suntem singuri asa ceva niciodata nu s-a intimplat...Ce pot face?

2 răspunsuri:
| jj95 a răspuns:

Pai sincer nu stiu cum sta treaba intre tine si prietenul tau, dar odata ce te face de ras in fata prietenilor sai el o face sa se dea mare si sincer sa fiu nu ar mai trebui sa ii acorzi nici o sansa nenorocitului, parerea mea, si eu sunt baiat dar nu as putea niciodata sa imi injosesc prietena,
succes in continuare.

| VictorAlexandru1993 a răspuns:

Fi sigura ca se va mai intampla asa ceva dar tu trebuie sa fi sincera si sa ii spui ce simti pentru el si daca atunci el iti spune ca el nu simte acelasi lucru tu pur si simplu pleci din viata lui si ii dai un ignor total.