| vanessa_3837 a întrebat:

Ce as putea folosi ca sa-mi creasca parul mai repede? mentionez ca ma indrept de un an si folosesc fixativ de 3 ani.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Renunţă la fixativ pe perioada tratamentului cu ulei de ricin. Se masează pielea capului cu maxim 30 de picături, se lasă să acţioneaze timp de 2 ore, apoi se spală cu un şampon vitaminizant, un balsam fortifiant şi o mască puternic hidratantă.
Tratamentul trebuie să dureze cel puţin 2 luni de zile.
Uleiul de ricin îl cumperi de la Plafar (centru de ceaiuri), 25 ml, 3 ron.
Pa, pa.