| Sonyaaynos a întrebat:

Ce as putea lua ca sa ma ingras? si nu, nu tine cu mancaremulta. daca stiti o modalitate prin pastile sau altceva. funda

Răspuns Câştigător
| Dexter00 a răspuns:

Http://www.sfatulmedicului.ro/Diete-de-ingrasare/regim-de-ingrasare_1476
intră pe acest site, dacă nu esti multumită iti dau si numele pastilelor(care iti vor face rău)

3 răspunsuri:
| andreeadenisa22 a răspuns:

Parerea mea este ca nu ar trebui sa iei pastile indiferent de situatie.winking

| Dexter00 a răspuns:

Eu cred că ar trebui să te duci la un specialist in domeniu, și el îți va spune dacă ești slabă, și eventual să te ajute, nu te baza pe pastile de îngrăsare, prietena mea a luat așa ceva și a pus foarte multe kg în plus...

| Sonyaaynos explică (pentru Dexter00):

Cum se numeau acele pastile?:d

| Dexter00 a răspuns (pentru Sonyaaynos):

Http://www.sfatulmedicului.ro/Diete-de-ingrasare/regim-de-ingrasare_1476
intră pe acest site, dacă nu esti multumită iti dau si numele pastilelor(care iti vor face rău)