| ada2203 a întrebat:

Ce as putea lua cadou la o fata care face 16 ani, ceva frumos, chiar daca e un pic mai scump... dati-mi o idee, va roooog...Dau funda la cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| ℓαυяα a răspuns:

Pai in primul rand o felicitare si mai poti sa-i iei o bijuterie (colier, cercei, bratara, inel), sau un parfum, depinde de cat de bine ii cunosti gusturile happy

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O masina epilatoare pe curent de la brawn. Doar la varsta pe care o are incep sa i se aprecieze firele de par la picioare.

| EuAiciPrezentPeNet a răspuns:

Poti sa ii dai un ipad sau o tableta, haine noi, o chitara clasica...