| Alleee18 a întrebat:

Ce as putea sa fac? Tatal unui prieten de'al meu a murit iar el este distrus si as vrea sa il ajut...doar ca nici macar nu stiu cum... Ce as putea sa ii zic?sad.
Multumesc...

Răspuns Câştigător
| Iulia_4983 a răspuns:

Din pacate, tot ce poti face e sa fi langa el. Sa-l sustii.Se zice ca nimic, absolut nimic nu te poate pregati pentru moartea parintilorstraight face.
Ai grija de el. Tocmai acum ii poti dovedi ce prietena esti...
bye thinking

1 răspuns:
| pysy_5737 a răspuns:

Dap.ar trebui sa fi langa el tot timpul, sa il bagi in seama si sa il sustii.nu tr sa ii zici nimic pentru ca nu ai ce sa ii zici.nu poti sa il inbunatatesti cu nimic acum pentru ca nu poate trece peste momentul asta.e sa fi alaturi de el la rau si la bine si sa il asculti si sa dovedesti ca esti un bun prieten si ca il ajuti macar sa treaca cu bine.