| d3utzsa a întrebat:

Ce as putea sa folosesc pentru cosuri? am avut o perioada de ktv luni ff multe pe frunte am folosit zineryt 3luni, mi-au trecut iar acum mai am vreo 2 pe frunte unu pe obraz si pe barba 2-3care sunt un pic km mari si rosii.si in rest sunt din astea micute care nu se baga de seama chiar deloc dar se simte la mana.

ce produse nasturiste as putea sa folosesc ca sa le elimin?

de ex am auzit ca zeama de lamaie si rosia ar fi buna.
altceva?

2 răspunsuri:
| ralu_1134 a răspuns:

Si eu am avut cosuri, si am scapat de ele folosind alifia nivea, iar de fiecare data cand imi dadeam cu alifie puneam si cateva picaturi de vitamina A.si asa am scapat pentru totdeauna de ele...

sper ca ti-am fost de folos.

| aishastefi8_7644 a răspuns:

Poti folosi si apa termala, cea mai buna este de la vichi