| SEAL a întrebat:

Ce as putea sa ii fac cadou unei fete din clasa, am facu treaba aia cu schimbul de cadouri intre colegi cu trasul la sorti si nu stiu ce cadou sa ii iau, cela in jur de 20 de lei, sunt in clasa 11?

3 răspunsuri:
| ewygirl a răspuns:

-un parfum
-o cutie pentru bijuterii
-o bluza
-manusi/fular
-o caciula draguta
-un ruj
-un bibelou(ceva sa semnifice nasterea Domnului.)

| ewygirl a răspuns:

-un parfum
-farduri(fard de pleoape, ruj,.)
-spuma de par/fixativ/vopsea de par
-o bluza
-o cutie muzicala
-cutie pentru farduri
-fular/manusi
- o oglinda dragutabatting eyelashes

| MaDeclarFan a răspuns:

Pai...un CD pe care stii ca si-l doreste,ceva gen curea cu ceva strasuri,o carte gen "Ce vraji pot face fetele" (am gasit o carte care se numea cam asa,dar nu mai stiu denumirea exacta),manusi din piele (daca e sportiva si ii plac motoarele sau bicicletele), ceva legat de vedeta preferata, sau ceva in editie limitata