| OkapiRo a întrebat:

Ce as putea sa ii iau cadou la o fata de craciun?
Va rog raspunsuri serioase...

Răspuns Câştigător
| Grimmjow69 a răspuns:

Cos cu bunatati pentru Craciun
Delicatese (cutii frumos ambalate cu Prajituri, fursecuri sau bomboane)
Aparat foto digital
Trusa de machiaj
Parfum
Ceas de mana
MP3 player
CD-uri audio cu muzica preferata
Esarfa
Set caciula, fular, manusi
Jucarie haioasa din plus
Obiecte de decor (lumanarele, set Aromoterapie, tablou pentru Bucatarie, clepsidra, pernute Decorative cu imprimeuri specifice sarbatorilor de iarna)
Set farfurii sau tacamuri personalizate pentru Craciun
Voucher la magazinul de cosmetice preferat
Abonament la o sala de fitness

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Un parfum.

| sabinabujor2 a răspuns:

Depinde...ai putea sa-i iei un fular dragut(intereseaza-te ce culori ai plac), Niste bratari sau un lantic dragut, doua bilete la filmul ei preferat (pe al doilea ai putea sa-l folosesti chiar tu)sau bilete la un concert, poate o carte care stii ca-i place mult..niste cercei...nu stiu, trebuie sa-i cunosti gusturile.Bafta!